Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

- naiwnych nie sieją .. sami się rodzą

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
- naiwnych nie sieją .. sami się rodzą
#11
 bronmus45 
(19.07.2023, 18:44)raffa napisał(a): Dorzucę swoje 'dwa słowa'.

Co do ceny SD, to wiem, że można kupić działający komplet w cenie tylko trochę wyższej, niż ten 'zestaw' z ogłoszenia. Więc cena nie jest rażąco niska, co mogłoby sugerować oszustwo.

W opisie nie ma też żadnej informacji, że program i interfejs będą działały tylko z samochodami nowszymi niż 2006/2007 rok. Przynajmniej ja takiej informacji nie widzę. Na zdjęciach z programu widnieją za to modele od lat 80. - Vario, Mercedes 190, 124...

Jeśli dobrze zrozumiałem, to Bronek wyraźnie potwierdzał ze sprzedającym, że ma smarta z 2000 roku i cwaniaczek potwierdził, że będzie działać. To nic innego, jak świadome wprowadzenie w błąd.

Normalny sprzedający, w sytuacji, w której program jednak nie działa wbrew jego zapewnieniom powinien przyjąć zwrot i oddać kasę bez zbędnego gadania i jeszcze przeprosić za wprowadzenie w błąd.

Biorąc pod uwagę, że koleś ma to w dupie, to śmiem twierdzić, że doskonale widział, co sprzedaje. W związku z tym, że sprzedaż jest udokumentowana (korespondencja, przelew) to ja bym mu teraz narobił duuuużo problemów za sprzedaż nielegalnego oprogramowania... Może to by go nauczyło...

Niestety jest cała masa takich handlarzyn sku***synków, którym się wydaje, że sa bezkarni. Sam się trzy lata temu tłukłem kilka miesięcy z takim ch***m, który też twierdził, że sprzedaje coś do 450 chociaż wyraźnie widział po numerze jednej z części z 'kompletu', że jest do 451. I twardo szedł w zaparte, nawet po udokumentowaniu sprawy. Na szczęście skończyło się na wielu, wielu nerwach i finalnie stracie kasy tylko za przesyłkę.
~~~~
Z korespondencji ze sprzedawcą owego, nieszczęsnego urządzenia to mógłbym napisać kilkustronicową nowelkę ..
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: - naiwnych nie sieją .. sami się rodzą - przez bronmus45 - 20.07.2023, 01:37



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości



Menu