nahuatl
Liczba postów: 16
Dołączył: Jul, 2022
Reputacja:
1
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Skąd: Warszawa
smart fortwo 451 cabrio, 2007
nahuatl 03.08.2022, 20:19
Czy ktoś z Was ma może doświadczenie z chińskimi stacjami multimedialnymi 2 din? Czy kupowanie czegoś takiego w ogóle ma sens? wiem że duża część tych uniwersalnych nie trzyma wymiarów i ciężko je wpasować w ramki, ale może ktoś testował te dedykowane do SMARTa? Ciekawią mnie Wasze opinie.
Zaznaczam że nie planuję kupna firmowego radia za 2k - co byłoby równowartością 1/4 mojego SMARTa
Kanapa
Liczba postów: 6.126
Dołączył: Jun, 2009
Reputacja:
136
Imię: Mariusz K.
Płeć: Mężczyzna
Skąd: Gdańsk
smart fortwo 451 mhd, passion, 2012
smart forfour 1.5 Brabus, 2005
smart fortwo C 453, passion, 2021
Podstawowa wada tanich Chinoli 2 DIN czyli kombajnów multi to bardzo słaby zasięg stacji radiowych i fatalna jakość dźwięku.
Mam taki wynalazek w 451 i już by dawno wyleciał ale podobnie jak ty nie chcę wydawać 2 tysięcy na coś porządnego.
Kamerka cofania i navi z głośnomówiącym ledwo,ledwo rekompensują wady tego badziewia.
Grzesiek450cdi
Liczba postów: 20
Dołączył: Jul, 2023
Reputacja:
0
Imię: Grzegorz
Płeć: Mężczyzna
Skąd: Warszawa
smart fortwo 450 cdi
Grzesiek450cdi 25.07.2023, 01:39
Ja mam u siebie w 450 1DIN i gra bardzo fajnie. Póki co uwag nie mam żadnych, rozmowy super, CarPlay również. Koszt na Alli to jakieś 220zł - kupowałem na wiosnę  jak ktoś będzie zainteresowany to podeślę fotki
Kanapa
Liczba postów: 6.126
Dołączył: Jun, 2009
Reputacja:
136
Imię: Mariusz K.
Płeć: Mężczyzna
Skąd: Gdańsk
smart fortwo 451 mhd, passion, 2012
smart forfour 1.5 Brabus, 2005
smart fortwo C 453, passion, 2021
Podaj model poproszę - może się skuszę na zmianę.
Grzesiek450cdi
Liczba postów: 20
Dołączył: Jul, 2023
Reputacja:
0
Imię: Grzegorz
Płeć: Mężczyzna
Skąd: Warszawa
smart fortwo 450 cdi
Grzesiek450cdi 26.07.2023, 01:04
berthold61
Liczba postów: 104
Dołączył: May, 2023
Reputacja:
0
Imię: Bernard
Płeć: Mężczyzna
Skąd: K-K
smart fortwo 450 cdi
berthold61 26.07.2023, 09:10
(03.08.2022, 21:18)Kanapa napisał(a): Podstawowa wada tanich Chinoli 2 DIN czyli kombajnów multi to bardzo słaby zasięg stacji radiowych i fatalna jakość dźwięku.
Mam taki wynalazek w 451 i już by dawno wyleciał ale podobnie jak ty nie chcę wydawać 2 tysięcy na coś porządnego.
Kamerka cofania i navi z głośnomówiącym ledwo,ledwo rekompensują wady tego badziewia.
No fkat stacje radiowe to porażka ,ja skapitulowałem jak 2 zasilacz kupiłem i dupa blada ,coś tam ledwo przebąkiwa i tyle, dobrze że aby pendriv działa ,nie kupowałem takie radio było a wolałbym oryginał nawet przedpotopowy.
Bodzik
Liczba postów: 4
Dołączył: Aug, 2023
Reputacja:
0
Imię: Bogusław
Płeć: Mężczyzna
Skąd: Ostrzeszów
smart forfour 1.3
Czy ktoś wie dlaczego nie działa subwoofer tylko głośniki w drzwiach samochodu Smart forfour 454 po podłączeniu,, chińskiego radia " ?
LAZY.
Liczba postów: 3.430
Dołączył: Dec, 2013
Reputacja:
97
Imię: Adam
Płeć: Mężczyzna
Skąd: Trójmiasto
smart fortwo 450 cdi, passion, 2003
Pewnie zasilania mu brak, nikt za ciebie nie zgadnie.
Star diagnoza trójmiasto.
Qapturek
Liczba postów: 219
Dołączył: Apr, 2025
Reputacja:
4
Imię: Sławek
Płeć: Mężczyzna
Skąd: Pruszków
smart fortwo 451 mhd, pulse, 2012
smart fortwo 450 cdi, pulse, 2000
Qapturek 09.04.2026, 14:38
(08.04.2026, 14:20)Bodzik napisał(a): Czy ktoś wie dlaczego nie działa subwoofer tylko głośniki w drzwiach samochodu Smart forfour 454 po podłączeniu,, chińskiego radia " ?
By działał subwoofer muszą być podłączone: Plus i minus na stałe i niebieski sterujący od radia który uruchamia wzmacniacz po włączeniu radia. Ten niebieski często w radiu opisany jest jak automatyczna antena. Oczywiście jeszcze sygnałowy Cinch. Jeśli jeszcze nie działa, to wejdź w ustawienia w radiu i sprawdź czy masz włączone wyjście na subwoofer.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.04.2026, 14:43 przez Qapturek.)
|