Szybki spot z Wiesławem
bo jeszcze ma kawałek
![[Obrazek: 85278411554847f766e4d8ef796520ac.jpg]](https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170428/85278411554847f766e4d8ef796520ac.jpg)
Tapnięte z SG NOTE 4
bo jeszcze ma kawałek

![[Obrazek: 85278411554847f766e4d8ef796520ac.jpg]](https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170428/85278411554847f766e4d8ef796520ac.jpg)
Tapnięte z SG NOTE 4
RS concept (RS chip + EL-TEC + MAKSOR ULTRA)
|
Ocena wątku:
Tryby wyświetlania wątku
|
|
Ogólnopolskie spotkanie było planowane na weekend majowy (już od dawna). Andreas namówił na nie grupę smartów niemieckich i po niemieckim zlocie w Zgorzelcu cała ekipa miała się udać nad Solinę na polskie spotkanie. Niestety jak juz dość zaawansowane przygotowania z ich strony były poczynione zlot ogólnopolski został odwołany (info od osób trzecich zresztą, ale ponoć prawdziwe). Andreas mimo to nie zrezygnował z wyprawy (po pierwsze się już napalił, po drugie chciał zachować twarz przed znajomymi z klubu), jedynie zaplanował sam czas nad Soliną dla całej grupy.
Wyruszamy jutro rano z Chemnitz, reszta planu jak opisane w postach powyżej. Grupa liczy 10-11 smartów, więc jest całkiem spora, gdyby ktoś się w ostatniej chwili zdecydował dołaczyć na którymś etapie może nas sledzić na mapie google :P wystarczy podać nam adres mailowy z konta google (lub wpisać tu na forum, bo musimy podać, kto może nas śledzić), zalogować się, otworzyć mapę i śledzić czerwony punkt z literą A. Gdyby ktoś się zdecydował dołączyć do nas na dłużej noclegi musi już sobie niestety sam załatwić. Do zobaczenia!
BARDZO WSZYSTKICH PRZEPRASZAM ZA ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ ZWIĄZANĄ Z OFICJALNĄ ORGANIZACJĄ OGÓLNOPOLSKIEGO ZLOTU I PROSZĘ O WYBACZENIE.
Żeby nie zaśmiecać tego na nowo żyjącego tematu zapraszam do nowego wątku. Tam będzie można mnie pejczować, obrzucać błotem itp To miejsce zostawiam tym co uratowali sytuację i podążają na spotkanie. Jedyne co mi pozostaje, to życzyć bezpiecznej drogi.
A my już w Polańczyku
![]() Niestety w czwartek pewna starsza pani wyjeżdzając z podporządkowanej drogi myślała, że przeniknie przez mojego F2 ale zatrzymła sie na drzwiach... które niestety są do wymiany.... musieliśmy przyjechac w Bieszczady "cytrynką" ale i tak będzie miło spotkac się z tymi ktorzy dojadą ![]() Do zobaczenia
To tak na szybko, mój widok rano w Czechach przy hotelu (początkowe i końcowe zdjęcia) a dalej to już przystanek w górach w drodze z Naklerov do Drezna (40km) i podczas dzisiejszego dnia
Zdjęcia z 29-04-2017 Zdjęcia z 30-04-2017 Praca przy kopiowaniu zdjęć ![]()
Smart Fortwo 450 cdi 2000 rok, było 41KM jest 59KM
Mam go od 10-2011 i przebiegu 150 000 km, obecny przebieg ponad 440 000 km !!!!
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|