Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

2017 weekend majowy - propozycje Zlotowe

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
2017 weekend majowy - propozycje Zlotowe
 damiano.o 
Szybki spot z Wiesławem
bo jeszcze ma kawałek Wink[Obrazek: 85278411554847f766e4d8ef796520ac.jpg]

Tapnięte z SG NOTE 4
RS concept (RS chip + EL-TEC  + MAKSOR ULTRA)
 Odpowiedz
 klaudia 
Ogólnopolskie spotkanie było planowane na weekend majowy (już od dawna). Andreas namówił na nie grupę smartów niemieckich i po niemieckim zlocie w Zgorzelcu cała ekipa miała się udać nad Solinę na polskie spotkanie. Niestety jak juz dość zaawansowane przygotowania z ich strony były poczynione zlot ogólnopolski został odwołany (info od osób trzecich zresztą, ale ponoć prawdziwe). Andreas mimo to nie zrezygnował z wyprawy (po pierwsze się już napalił, po drugie chciał zachować twarz przed znajomymi z klubu), jedynie zaplanował sam czas nad Soliną dla całej grupy.

Wyruszamy jutro rano z Chemnitz, reszta planu jak opisane w postach powyżej. Grupa liczy 10-11 smartów, więc jest całkiem spora, gdyby ktoś się w ostatniej chwili zdecydował dołaczyć na którymś etapie może nas sledzić na mapie google :P wystarczy podać nam adres mailowy z konta google (lub wpisać tu na forum, bo musimy podać, kto może nas śledzić), zalogować się, otworzyć mapę i śledzić czerwony punkt z literą A. Gdyby ktoś się zdecydował dołączyć do nas na dłużej noclegi musi już sobie niestety sam załatwić.

Do zobaczenia! Smile
 Odpowiedz
 Gantz 
BARDZO WSZYSTKICH PRZEPRASZAM ZA ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ ZWIĄZANĄ Z OFICJALNĄ ORGANIZACJĄ OGÓLNOPOLSKIEGO ZLOTU I PROSZĘ O WYBACZENIE.
Żeby nie zaśmiecać tego na nowo żyjącego tematu zapraszam do nowego wątku. Tam będzie można mnie pejczować, obrzucać błotem itp
To miejsce zostawiam tym co uratowali sytuację i podążają na spotkanie.
Jedyne co mi pozostaje, to życzyć bezpiecznej drogi.
 Odpowiedz
 Ika77 
A my już w Polańczyku Smile
Niestety w czwartek pewna starsza pani wyjeżdzając z podporządkowanej drogi myślała, że przeniknie przez mojego F2 ale zatrzymła sie na drzwiach... które niestety są do wymiany.... musieliśmy przyjechac w Bieszczady "cytrynką" ale i tak będzie miło spotkac się z tymi ktorzy dojadą Smile

Do zobaczenia
 Odpowiedz
 obwd-crash 
To tak na szybko, mój widok rano w Czechach przy hotelu (początkowe i końcowe zdjęcia) a dalej to już przystanek w górach w drodze z Naklerov do Drezna (40km) i podczas dzisiejszego dnia
Zdjęcia z 29-04-2017

Zdjęcia z 30-04-2017
Praca przy kopiowaniu zdjęć Laughing
   
Smart Fortwo 450 cdi 2000 rok, było 41KM jest 59KM
[Obrazek: icon1.png]
Mam go od 10-2011 i przebiegu 150 000 km, obecny przebieg ponad 440 000 km !!!!  Evil or very mad 
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zakończenie sezonu na ROD-os Wrocław 11.11.2017 Arczi100 71 36.445 26.07.2018, 09:56
Ostatni post: Arczi100
  Mikołajki w Mercedes-Benz Warszawa 09.12.2017. BASTOS 22 13.937 10.12.2017, 14:15
Ostatni post: BASTOS
  Spotkanie we Wrocławiu 19.08.2017 Plaża Hotspot kampie 40 21.654 20.10.2017, 10:47
Ostatni post: Arczi100
  Zlot jesienny Korona Sudetów 6-8.10.2017 r. - DYSKUSJA damiano.o 204 86.071 19.10.2017, 18:31
Ostatni post: Arczi100
  Zlot jesienny Korona Sudetów 6-8.10.2017 r. damiano.o 95 56.008 08.10.2017, 16:38
Ostatni post: damiano.o
  Planowane spoty i zloty 2017/2018 Kanapa 1 4.981 16.07.2017, 22:25
Ostatni post: damiano.o
  smart times 2017 - SALOU relacja klubowiczów BASTOS 143 67.603 26.06.2017, 10:12
Ostatni post: BASTOS
  Smart Times 2017 basteks 135 69.647 18.06.2017, 23:49
Ostatni post: Marek
  >> Dzień Dziecka w smart Center Warszawa 3 czerwca 2017 rogas 15 12.789 03.06.2017, 22:55
Ostatni post: damiano.o
  Warszawa 28.05.2017 Spot filiproll 3 4.183 28.05.2017, 09:51
Ostatni post: Lolek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu