Jakieś niewielkie liście i paprochy można wytrzepać z filtra uderzając nim lekko o np. krawężnik. W ten sposób można też pozbyć się częściowo jakiś pyłków. Robię tak co miesiąc i nic złego się nie dzieje...
Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!
[451] 451 Filtr kabinowy - wymiana
|
Ocena wątku:
Tryby wyświetlania wątku
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| [451] Większy filtr oleju niż standardowy | kamyk | 3 | 1.947 |
17.05.2024, 23:13 Ostatni post: raffa |
|
| Filtr paliwa | Darek1971 | 2 | 2.523 |
30.06.2020, 09:21 Ostatni post: Kanapa |
|
| [451] CDI bez dpf Gdzie filtr paliwa ? | krzyss | 7 | 8.722 |
13.09.2018, 16:30 Ostatni post: misiaczek |
|
| Filtr paliwa | sewcio | 7 | 7.611 |
01.09.2018, 15:26 Ostatni post: rato07 |
|
| [451] Filtr powietrza [CDI], wymiana | tumich | 6 | 7.146 |
07.09.2016, 15:14 Ostatni post: dr-big |
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Kontakt
Odpowiedz
