Bajka, co znaczy gołą przekładnię? Bez silniczka?
|
Ocena wątku:
Tryby wyświetlania wątku
|
![]() Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Forfour 2005r
i 451 LET, ex 450 0,6/454 1,5Ktoś musi tu być marudą więc obowiązuje http://smartklub.pl/t-regulamin-portalu-...4#pid58904
(04.10.2025, 19:19)Qapturek napisał(a): Niektórzy mówią że Smartoza to choroba, u mnie stoi już trzeci Ja mam 2 Wczoraj był u mnie klient oglądać nieruchomość do kupna i tak mu się spodobały moje Smarty, ze odgrażał się, ze sobie kupi takie same (450 i 452). Jeszcze nie dawno ludzie raczej uśmiechali się pobłażliwie widząc Smarta a teraz zaczynają zazdrościć.
(12.11.2025, 12:53)Smarkacz napisał(a):(04.10.2025, 19:19)Qapturek napisał(a): Niektórzy mówią że Smartoza to choroba, u mnie stoi już trzeci Czerwonego Smarta przejęła znajoma, zostały mi dwa i tak ma być. Przynajmniej całe miejsce zajęte na parkingu a nie pół ![]()
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| CO NOWEGO U ŁYSEGO13... | ŁYSY13 | 2.004 | 816.251 |
11.01.2026, 11:02 Ostatni post: maciekpkow |
|
| Co nowego u Frygiego | frygi | 406 | 195.368 |
26.09.2020, 19:52 Ostatni post: frygi |
|