Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Mój Smart i Ja mamy coś nowego.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Mój Smart i Ja mamy coś nowego.
 maciekpkow 
Bajka, co znaczy gołą przekładnię? Bez silniczka? Very happy
 Odpowiedz
 Rumcajs 
(10.11.2025, 14:29)maciekpkow napisał(a): Bajka, co znaczy gołą przekładnię? Bez silniczka? Very happy

Zazwyczaj sprzedają z wtyczkami i uciętymi kawałkami kabla, ta jest kompletną tylko bez tych wtyczek z uciętymi kablami .
 Odpowiedz
 Kanapa 
[Obrazek: 9f89c87d9415da1b440cdcce749905d9.jpg]


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk[Obrazek: 88d456cc4751d9e050b1e9757ab3144f.jpg]
Forfour 2005r [Obrazek: 585647.png] i 451 LET,  ex 450 0,6/454 1,5

Ktoś musi tu być marudą  Rolleyes więc obowiązuje http://smartklub.pl/t-regulamin-portalu-...4#pid58904
 Odpowiedz
 Smarkacz 
(04.10.2025, 19:19)Qapturek napisał(a): Niektórzy mówią że Smartoza to choroba, u mnie stoi już trzeci [Obrazek: 3a88f5e71d2d715c843208cb6e4eec3d.jpg]


Ja mam 2
Wczoraj był u mnie klient oglądać nieruchomość do kupna i tak mu się spodobały moje Smarty, ze odgrażał się, ze sobie kupi takie same (450 i 452). Jeszcze nie dawno ludzie raczej uśmiechali się pobłażliwie widząc Smarta a teraz zaczynają zazdrościć. Very happy
 Odpowiedz
 Qapturek 
(12.11.2025, 12:53)Smarkacz napisał(a):
(04.10.2025, 19:19)Qapturek napisał(a): Niektórzy mówią że Smartoza to choroba, u mnie stoi już trzeci [Obrazek: 3a88f5e71d2d715c843208cb6e4eec3d.jpg]


Ja mam 2
Wczoraj był u mnie klient oglądać nieruchomość do kupna i tak mu się spodobały moje Smarty, ze odgrażał się, ze sobie kupi takie same (450 i 452). Jeszcze nie dawno ludzie raczej uśmiechali się pobłażliwie widząc Smarta a teraz zaczynają zazdrościć. Very happy


Czerwonego Smarta przejęła znajoma, zostały mi dwa i tak ma być. Przynajmniej całe miejsce zajęte na parkingu a nie pół
[Obrazek: e6802b1ac593ffe49e5b2340d9e20584.jpg]
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  CO NOWEGO U ŁYSEGO13... ŁYSY13 2.004 816.251 11.01.2026, 11:02
Ostatni post: maciekpkow
  Co nowego u Frygiego frygi 406 195.368 26.09.2020, 19:52
Ostatni post: frygi



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu