Dzień dobry, czy smart Eq z 2019 ma osłonę silnika elektrycznego jak tak to proszę o zdjęcie
Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!
Shoutbox
LAZY, do trochę dziwne, przecież multiplekser się świecił pomimo wyłączenia lapka. nie zauważyłeś "jasności" ???
Tak mi się w oczy rzuciło: teraz zdjęcie awatara jest dużo większy w shoutboxie...
Ja to jestem majster. zostawiłem w obd podpiętą starkę, laptopa tylko wyłączyłem. 2 dni później aku dętka
komu nie działa shoutbox? Dodawanie fot wprost na forum naprawione. Coś jeszcze nie śmiga?





