Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

O smarcie

open your mind.
Niestandardowe rozwiązania powstają w wyniku zadawania niestandardowych pytań. „Otwórz swój umysł” – kwestionuj to, co oczywiste, spójrz na świat z innej perspektywy, zaryzykuj i przyjmij nowy punkt widzenia, a odkryjesz nowe horyzonty. Efektem takiego myślenia jest marka smart, która z powodzeniem funkcjonuje na rynku od 10 lat. W międzyczasie smart fortwo ustanawia nowy standard: niezwykłego i niezawodnego samochodu, który z prosty, a zarazem bardziej przemyślany sposób korzysta z coraz bardziej ograniczonej przestrzeni miejskiej.


Czy tylne siedzenie jest niezbędnym wyposażeniem samochodu, jeśli średnia liczba osób na jeden pojazd w ruchu miejskim wynosi zaledwie 1,2? Jeśli silnik umieszczony jest z tyłu samochodu – czemu ma służyć duża maska z przodu pojazdu? Czy pedał sprzęgła jest absolutnie niezbędny, jeśli zautomatyzowana przekładnia manualna doskonale sprawdza się w ruchu miejskim? Czy rozmiar samochodu jest nadal wyznacznikiem bezpieczeństwa, jeśli innowacyjna koncepcja bezpieczeństwa gwarantuje optymalną ochronę pojazdu o długości zaledwie 2,69m?. Mniejszy samochód, więcej możliwości.Miasta i aglomeracje oferują swoim mieszkańcom niekończące się możliwości spędzania wolnego czasu. Jednak przyjemność z wizyt w niezliczonych sklepach, restauracjach i kawiarniach może zepsuć prosta niedogodność – brak miejsca do parkowania.

Smart fortwo gwarantuje znalezienie miejsca do parkowania na każdym parkingu o każdej porze. Jednocześnie odkryjesz przestronność wnętrza, a zakupy i bagaż bez trudu zmieścisz w bagażniku. Ponadto podniesione siedzenie gwarantuje doskonały widok na drogę oraz wygodne parkowanie i manewrowanie. Koło skrętu fortwo wynosi zaledwie 8,75m, a samochód świetnie radzi sobie bez sprzęgła, co gwarantuje przyjemną jazdę nawet w godzinach szczytu.Jedzie z nami anioł stróż.
Smart fortwo jest wyposażony w niezwykle bogaty pakiet bezpieczeństwa w standardzie, co jest rzadkością w tej klasie aut. Bezpieczeństwo przestało być luksusem – stało się podstawą spokojnej i pewnej jazdy. Ponadto smart jest produktem koncernu Daimler, w którym wykorzystano najwyższej klasy wiedzę i doświadczenie Mercedes-Benz.
Menu