smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - LAZY. - 23.09.2019

Jeżeli kluczyk z elektroniką to trzeba go dodać do auta.


Zapomniałem dodać że to nie jest wątek techniczny. Koniec pogaduch o kluczykach.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - raffa - 24.09.2019

<milczy, w dodatku długo, bo musi być min. 12 znaków>


Co mnie dziś wkurzyło....?? - speedykielce - 30.09.2019

Moi drodzy ... mnie wkurza fakt że nie mogę znaleźć błotnikow na tyl do mojego cabrio... są wszędzie dostępne do coupe.... No masakra jakaś:/

Może komuś zalegają? Chociaż lewy ? ;(

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - StaryStar - 30.09.2019

Wkurza mnie jeszcze że nie ma kontrolki od krótkich świateł, zawsze muszę przełączyć na długie żeby przekonać się że są włączone


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - speedykielce - 30.09.2019

(30.09.2019, 20:14)StaryStar napisał(a): Wkurza mnie jeszcze że nie ma kontrolki od krótkich świateł, zawsze muszę przełączyć na długie żeby przekonać się że są włączone
Podswietla Ci się deska i zegary

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - LAZY. - 30.09.2019

Panowie nie rozwijajmy wątków technicznych tutaj Smile


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - psuwacz - 15.10.2019

Małgorzata zaparkowała dziś pod sądem w Zielonej Górze obok remontowanej kamienicy. Coś im poleciało z rusztowania i mamy przednią szybę do wymiany...


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - raffa - 15.10.2019

Wezwaliście służby? Policję, straż miejską? pożarną? (oczywiście w zależności od uszkodzeń!!!) Niech sporządzą dokumentację, takie firmy mają ubezpieczenie i można naprawić na ich koszt.
Ja miałem taki przypadek w poprzednim samochodzie. Firma, która przygotowywała Stadion Śląski do kolejnej fazy remontu nie zabezpieczyła należycie rusztowań przy pylonach / słupach. W nocy zerwał się silny wiatr i rusztowania pofrunęły, uszkadzając dach hotelu i dwa zaparkowane pod hotelem samochody pracowników. Moja ówczesna dziewczyna miała większe szczęście, bo podest rusztowania i odbił się od podłoża i dopiero trafił w nasze autko uszkadzając drzwi i błotnik. Sąsiad z parkingu nie miał tyle szczęścia, inny podest wpadł mu bezpośrednio przez dach do środka auta.
Co gorsza, został uszkodzony również dach hotelu, był nadzór budowlany itp., wyłączenie części budynku z eksploatacji i wszystkie związane z tym problemy.
Firma od razu po otwarciu przekazała kontakt do swojego ubezpieczyciela, numer polisy i sprawa została załatwiona dość szybko.
Powodzenia!


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - LAZY. - 15.10.2019

Jak rusztowanie nie było siatką zabezpieczone to mają deko pozamiatane.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Papasanbaba - 19.10.2019

Wkurzyło to może dużo powiedziane, ale obstawiacie magiczny ciąg kamieni pod rząd. Czy kogoś kto nie potrafi wysiadać z swojego auta nie napierdzielając innych wokół?

[Obrazek: PujJTCI.jpg]


Menu