smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



Co mnie dziś wkurzyło....?? - Kanapa - 21.06.2015

Zrobiłem prawie 300 kilometrów z Kurpiów do Gdańska. Żadnej sytuacji stresującej, prędkość w okolicach dopuszczonej.
500 metrów przed domem staruszek z parasolem w trakcie deszczu chciał przejść przez dwupasmówkę na przejściu dla pieszych.
Zatrzymałem sie na spokojnie a jakiś palant mnie wyprzedza - no żesz kurak.
Wybecaluję na kamerkę parę złociszy i będę donosił na debili bez przebaczenia.

PS.
Obok mnie zatrzymał się Subaruj na olsztyńskich numerach zrobiony na rajdówkę. On miał czas a tamtent palant sie spieszył.
Do czasu.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - maly45 - 24.06.2015

Rowerzysta na drodze, który skręcił sobie jakby nigdy nic i o mało go nie rozjechałem. Koleś zapomniał wyciągnąć ręki i poinformować wszem i wobec, że skręca.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Guniu - 25.06.2015

trzeba było go rozjechać ja bym jeszcze wycieraczki włączył i pojechał dalej Very happy
a wszystko to przez równouprawnienie rowerzystów i pieszych na jezdni Very happy


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - obwd-crash - 25.06.2015

Jakie równouprawnienie !! zgodnie z przepisami Ustawy Prawo o ruchu drogowym, oni /piesi, rowerzyści/ tylko w wyjątkowych przypadkach mogą korzystać z jezdni, ale przy skutkach ewentualnego zderzenia na jezdni jest tak, jakby to samochód mógł tylko wyjątkowo poruszać się jezdnią a nie ten drugi Laughing


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Mykundo - 25.06.2015

Cóż... Rowerzyści to zmora ulic i chodników. Sam jeżdżę dużo rowerem i jak patrze na tych palantów to mam ochotę mu co nieco wbić do łba, ale istnieje duże ryzyko, że nie zrozumie.

A mnie dziś wkurzyła zapalona kontrolka od silnika...


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Guniu - 25.06.2015

(25.06.2015, 10:46)obwd-crash napisał(a): Jakie równouprawnienie !! zgodnie z przepisami Ustawy Prawo o ruchu drogowym, oni /piesi, rowerzyści/ tylko w wyjątkowych przypadkach mogą korzystać z jezdni, ale przy skutkach ewentualnego zderzenia na jezdni jest tak, jakby to samochód mógł tylko wyjątkowo poruszać się jezdnią a nie ten drugi Laughing


Własnie o to mi chodziło, nie ważne, że samochód nie był winny i tak największe konsekwencje ponosi właściciel samochodu, na miasto gdy jest gorąco - godzina szczytu i duzo ludzi chce wymusić polecam dodge rama i kilka razy podnieść obroty, w takim wypadku nikt nie ryzykuję wyjśc pod jadący czołg, a słychać mnie z daleka jak jadę :P


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - LAZY. - 05.07.2015

W Oliwie na Krzywoustego czerwony z czarnym tridonem smart stracił życie Crying
Pani jadąca w kierunku targowiska smartem trafiła na lebiodę co z parkingu nie potrafi wyjechać.
W smarcie uszkodzony przód od strony pasażera.
Kierującym nic się nie stało bo tam się jeździ max 40km/h

Posypały się plastiki i lampa, auto do uratowania.


Co mnie dziś wkurzyło....?? - Kanapa - 05.07.2015

Ferrari znowu uderzone?


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - obwd-crash - 05.07.2015

Czy mamy na myśli te samo auto ???


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - LAZY. - 05.07.2015

Specjalnie zawróciłem by sprawdzić czy to ferrari, lecz to nie one. Nie znam pani kierującej , a fura nie miała mojej roboty haftu krzyżykowego na tylnym lewym błotniku.


Menu