smartklub.pl
Kupię 450 fortwo Cabrio CDI - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Partnerzy forum, Ogłoszenia forumowiczów (http://smartklub.pl/f-partnerzy-forum-ogloszenia-forumowiczow--56)
+--- Dział: Kupię (http://smartklub.pl/f-kupie--82)
+--- Wątek: Kupię 450 fortwo Cabrio CDI (/t-kupie-450-fortwo-cabrio-cdi--19138)



Kupię 450 fortwo Cabrio CDI - TomekBomek - 23.10.2019

Za rozsądną cenę nabędę drogą kupna smarta fortwo Cabrio z silnikiem diesla od rocznika 2003, w możliwe w najlepszym stanie i wyposażeniu.
Pozdrawiam.
Tomek


RE: Kupię 450 fortwo Cabrio CDI - obwd-crash - 23.10.2019

Jak jest ta rozsądna cena z twej strony.
Mogę zapytać syna czy zechce sprzedać swe autko z 2005 roku, srebrny z el. lusterkami, sztywną półka bagażnika. letnie koła na felgach Coreline, zimowe na stalówkach, przebieg chyba około 150-160 tys., szuflada pod siedzeniem kierującego, trójramienna kierownica z manetkami, pełen automat - dołożony osobny guziczek na obudowie dźwigni zmiany biegów włączający automat, sprzęgło wymienione jeszcze przez Niemca przy ok. 120 tys.km. Serwisowany osobiście przeze mnie.
Wygląd z chwili zakupu w 2015 roku, w Niemczech
[attachment=18776]
[attachment=18777]
Wygląd ze stycznia 2017 roku
[attachment=18778]


RE: Kupię 450 fortwo Cabrio CDI - TomekBomek - 23.10.2019

Dzięki za propozycję. Autko ciekawe ale brakuje mu kilka bajerów które bym chciał mieć. Generalnie szukam dopieszczonego egzemplarzu w cenie nie większej niż mógłbym kupić 451 z słabszym wyposażeniem. Może ktoś się już znudził tym modelem i chce mieć trochę więcej miejsca w garażu na coś innego, a tego oddać w dobre ręce? Smile


RE: Kupię 450 fortwo Cabrio CDI - obwd-crash - 23.10.2019

Zapomniałem dodać, iż ma oryginalne radio na CD z oryginalnymi tubami basowymi i gwizdkami, tempomat i wgraną mapę na ponad 50KM.
Nie byłem na hamowni, dlatego nie wiem ile faktycznie ma Wink może filiproll lub jakubo wiedzą, bo u nich była wgrywana.
A jeżeli to nie tajemnica, to jakie bajery Cię interesują ?


RE: Kupię 450 fortwo Cabrio CDI - TomekBomek - 23.10.2019

W sumie to prawie wymieniłeś je wszystkie. Smile Do pełni szczęścia  brakuje tylko grzanych foteli, wspomagania i ładniejszego środka (o kolor głownie chodzi ) no i webasto Smile.  Nie chcę tu wypisywać całego wyposażenia czy rzeczy które powinny być zrobione mechanicznie, bo każdy z nas  (świadomych klubowiczów / użytkowników ) wie jakie bolączki ma smart. Nie mam też parcia na szkło. Słyszałem też że teraz jest najlepsza pora na kupowanie cabrio. Very happy


RE: Kupię 450 fortwo Cabrio CDI - krzyss - 23.10.2019

Jak znajdziesz cabrio 450 z grzanymi fotelami, wspomaganiem ! webastem ! To zagraj w totka Smile
Ale oczywiscie trzymam kciuki Very happy


RE: Kupię 450 fortwo Cabrio CDI - TomekBomek - 23.10.2019

Wiem że Webasto w tej konfiguracji to biały kruk. Ale resztę łącznie z wspomaganiem można znaleźć w ogłoszeniach. No cóż nie wszystkie marzenia muszą się spełniać.Smile


Kupię 450 fortwo Cabrio CDI - MariuszB - 23.10.2019

Wspoma w 450? Rzadkość...
Ludzie w opisach często podają różne dyrdymały... Że pali 3 l na 100, że ma wspomaganie i do jazdy bez wkładu


RE: Kupię 450 fortwo Cabrio CDI - raffa - 24.10.2019

Z trzech wstępnie umówionych na moje oględziny w okolicach Hamburga 11 miesięcy temu dwa miały wspomaganie. Nawet się zastanawiam, czy jeden z nich nie miał też webasto (bo sam też takiego szukałem)... Był z czerwonym dachem i zakochałem się w nim po samych zdjęciach, ale byłem drugi w kolejce, a samochód wzięła jakaś kobieta z okolic Stuttgartu z samego rana. Ja zaś uznałem, że łopatki, wspomaganie i skórzane fotele nie są warte dopłaty rzędu 1200 EUR. Więc wybrałem ten najtańszy. Z wyposażenia klima, grzane fotele, audio ze zmieniarką.


RE: Kupię 450 fortwo Cabrio CDI - TomekBomek - 05.11.2019

Temat nadal aktualny. 21.04.2020


Menu