smartklub.pl
ALTERNATYWY DLA SMARTA? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Ciekawostki z kraju i ze świata (http://smartklub.pl/f-ciekawostki-z-kraju-i-ze-swiata--63)
+--- Wątek: ALTERNATYWY DLA SMARTA? (/t-alternatywy-dla-smarta--18572)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


ALTERNATYWY DLA SMARTA? - Smarkacz - 07.03.2019






Smartowi rosnie poważna konkurencja we Francji - plesniak - 07.03.2019

Ten samochód nie wyjdzie poza koncept. Czekajmy co pokaże mercedes, bo na pewno będzie coś fajnego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro


RE: Smartowi rosnie poważna konkurencja we Francji - Smarkacz - 07.03.2019

(07.03.2019, 12:07)plesniak napisał(a): Ten samochód nie wyjdzie poza koncept. Czekajmy co pokaże mercedes, bo na pewno będzie coś fajnego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Informacje mówią, że jest przygotowywany do produkcji!
[Obrazek: e12eb8fec0e40734dacc2fcf9a5a5f7b8b88b088.jpg]
Na razie trochę szokuje nas jego stylistyka, ale pamiętajmy, że 20 lat temu Smart wydawał się obcy jak lądownik z marsa.


RE: Smartowi rosnie poważna konkurencja we Francji - LAZY. - 07.03.2019

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

No co mam napisać że przód był już bity?
Dla mnie deczko za dziki, przód wygląda jak tył. Drzwi wielkie jak brama od stodoły.
Jak to się prowadzi, jaki ma zasięg?


RE: Smartowi rosnie poważna konkurencja we Francji - obwd-crash - 07.03.2019

(07.03.2019, 20:25)LAZY. napisał(a): Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

No co mam napisać że przód był już bity?
Dla mnie deczko za dziki, przód wygląda jak tył. Drzwi wielkie jak brama od stodoły.
Jak to się prowadzi, jaki ma zasięg?

Lewe drzwi są zamienne z prawymi, a panele błotników wszystkich kół są identyczne Laughing


RE: Smartowi rosnie poważna konkurencja we Francji - LAZY. - 07.03.2019

Właśnie zajarzyłem że to coś nie ma klamek tylko... tasiemki :P
Po co kod QR na drzwiach?
Jakiś patent na otwieranie auta smartfonem?


Smartowi rosnie poważna konkurencja we Francji - plesniak - 08.03.2019

Tak. Ma być aplikacja do otwierania samochodu. Do smarta 453 tez jest coś takiego tyle ze nie kodem QR.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro


RE: Smartowi rosnie poważna konkurencja we Francji - DaSza - 08.03.2019

Mi co pierwsze przychodzi na myśl, to że ściągnięto koncept z jakiegoś prototypu czołgu z I wojny światowej.


RE: Smartowi rosnie poważna konkurencja we Francji - Smarkacz - 30.03.2019

Powyżej mieliście designerskie nawiązanie do dawnego citroena 2CV "Cytryny" a tym razem próba wskrzeszenia legendy
BMW ISETTA MICRO CAR

STARE...
[Obrazek: 1957-bmw-isetta-300-bubble-window-microc...harp-1.JPG]



NOWE...
[Obrazek: microlino-bubble-car-header.jpg?quality=...all&w=1600]

[Obrazek: fbd69091d75c377770e340a51df3009e]














Edycja tego postu to była htmlowa masakra Laughing   //lazy


RE: ALTERNATYWY DLA SMARTA? - psuwacz - 02.04.2019

Wypraszam sobie, nie jestem gejem, tylko kryptope#ałem i wcale nie jestem nienormalny, uważam się za chorego poj@ba. Ten Citroen jak dla mnie to nawet nawet, choć na cienkim lodzie balansuje - w wersji produkcyjnej może być katastrofa jak jakiś Peugeot 1007. Podejrzewam, że w prowadzeniu wcale niezły (wszystko co cieżkie mieści się w płaszczyźnie osi).

Peugeot 1007 w koncepcie też był bombastyczny [Obrazek: Peugeot-BB1_Concept_2009_1280x960_wallpaper_01.jpg]


Menu