smartklub.pl
16-ty zlot smartow Erzgebirge - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: 16-ty zlot smartow Erzgebirge (/t-16-ty-zlot-smartow-erzgebirge--17924)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: 16-ty zlot smartow Erzgebirge - klaudia - 08.09.2019

Dzieki za obecnosc! Nastepnym razem koniecznie hotel na miejscu I liczniejsza ekipa z Polski, bo inaczej nie bedzie wogole sensu zalatwiac DJa... :P wycieczki wycieczkami ale Co to za zlot bez imprezy na zakonczenie... Niemcy niestety go strasznie nierozruszane sztywniaki... Jak to dobrze ze Nasze dzieci Maja polskie geny Very happy


RE: 16-ty zlot smartow Erzgebirge - LAZY. - 09.09.2019

No i ja się doklekotałem 21.15, zwiedziłem sobie targowisko w Kostrzynie, ale ceny w euro więc kebs od turka pozostał w marzeniach Laughing Jeszcze 8 zeta za 20 minut parkingu Embaressed  normalnie rozpusta.
Poszła ostatnia puszka rybna i bułki na leśnym parkingu i dzida do domu. Od Piątku nakręciłem 1482km.



No i kolejna sprawa to silnik mi się przesunął bo tłumik trzepie o atrapę, a to oznacza tylko jedno- środkowa poducha silnika chyba znów defektuje Sad 
Ostatnie 250km na pełnym cykorze wracałem.

No i na koniec co dopiszę to widoczki po obu stronach granicy zachwycające. Jak znajdę chwilę to coś tam z kamerki zmontuję. 
 Pozdrawiam też przydrożne handlarki Very happy


16-ty zlot smartow Erzgebirge - Kanapa - 05.09.2020

Hej.
Kto jedzie na 17 zlot Erzgebierge do Andreasa?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro


RE: 16-ty zlot smartow Erzgebirge - obwd-crash - 05.09.2020

Ja, słyszałem że może też Lazy  Wink


16-ty zlot smartow Erzgebirge - damiano.o - 06.09.2020

Ja bym pojechał, ale nie mam czym A kiedy dokładnie jest?

Pozdrawiam z RS Concept


RE: 16-ty zlot smartow Erzgebirge - LAZY. - 06.09.2020

(06.09.2020, 16:12)damiano.o napisał(a): Ja bym pojechał, ale nie mam czym A kiedy dokładnie jest?

Pozdrawiam z RS Concept
12 Wrzesień tak oficjalnie, no chyba że masz ochotę na afterparty przed. BeerCzyli beforeparty powinno być.


RE: 16-ty zlot smartow Erzgebirge - damiano.o - 06.09.2020

(06.09.2020, 18:50)LAZY. napisał(a):
(06.09.2020, 16:12)damiano.o napisał(a): Ja bym pojechał, ale nie mam czym A kiedy dokładnie jest?

Pozdrawiam z RS Concept
12 Wrzesień tak oficjalnie, no chyba że masz ochotę na afterparty przed. BeerCzyli beforeparty powinno być.
Before party na działce jest najlepsze

A kto generalnie się wybiera? Kanapa, Wiesław, Ty i ktoś jeszcze?

Pozdrawiam z RS Concept


RE: 16-ty zlot smartow Erzgebirge - LAZY. - 06.09.2020

Nic mi nie wiadomo żeby jeszcze ktoś. Ja pracuję w roli kuriera i mam misję do zrobienia.
Przy okazji  trochę się pozwiedza.


16-ty zlot smartow Erzgebirge - Kanapa - 07.09.2020

Wszyscy chętni na udział w zlocie w Chemnitz są proszeni o przelanie do Andreasa pełnych danych kontaktowych.
Virus ma swoje wymagania.
Wybieram się prawdopodobnie w piątek.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro


16-ty zlot smartow Erzgebirge - ŁYSY13 - 08.09.2020

Ja odpadam


Pozdrawiam Łysy 13


Menu