smartklub.pl
Smart Fortwo 451 - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Partnerzy forum, Ogłoszenia forumowiczów (http://smartklub.pl/f-partnerzy-forum-ogloszenia-forumowiczow--56)
+--- Dział: Zakup kontrolowany (http://smartklub.pl/f-zakup-kontrolowany--83)
+--- Wątek: Smart Fortwo 451 (/t-smart-fortwo-451--17326)

Strony: 1 2


Smart Fortwo 451 - pestka14 - 19.01.2018

Dzień dobry Smile

Powoli rozglądam się za nowszym modelem smarta. Ciśnienia nie mam, raczej chciałabym, żeby to był korzystny stosunek ceny do wartości. Poprzedni smart został kupiony jako dwunastolatek i w zasadzie chyba najwięcej napraw przypadło na trzeciego właściciela Wink Z tego względu chciałabym co młodszego, roczniki 2008 i później. Jednak cena też gra rolę i nie chcę przekroczyć 15 000.

Szukam 451, gdzieś do 100 km od Opola. Preferuję diesla, bo przyzwyczaiłam się finansowo do fenomenalnego spalania (u mnie to ok. 4,1/100 w mieście). Z benzyną nigdy tak fajnie nie będzie, ale coś mało tych diesli w sprzedaży, a jak są, to głównie 450. Dlatego czasem sprawdzam też benzyniaki. Trochę mnie jedynie niepokoi fakt, że trzeba im częściej robić remont silnika.
Zrywność i  turbowzloty nie są mi potrzebne.

Czy ktoś mógłby się odnieść do smarcika z tego ogłoszenia?  Informacje lakoniczne, jutro tam będę dzwonić.

https://www.otomoto.pl/oferta/smart-fortwo-klima-automat-eko-ID6z9sl2.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8


Smart Fortwo 451 - damiano.o - 19.01.2018

bidulek on 61KM to nie problem można podnieść do 82KM. Pełny dach. Jedyne dobre to el. szyby. Tak czy inaczej trzeba go zobaczyć żeby coś więcej powiedzieć

Tapnięte z SG NOTE 8


Smart Fortwo 451 - Kanapa - 19.01.2018

Drogawo ale wypas aż taki zły nie jest.
Klima i szyby plus pełen automat jest. Nawet fotele we wzorek są.
Nie ogołocony - zasłona z tyłu plus jakiś tam pojemnik i dywaniki obecne.
Brak:
- dachu panoramicznego !!!!
- felg Alu
- świateł dolnych z przodu (ciekawe czy jest instalacja?)
- schowka
- uchwytu na butelkę.
- zegarków.
- porządnego radia
- innych gadżetów

Przede wszystkim te 61 KM ale to zrobisz u Gizberna.

Max 12 tysięcy albo szukaj lepiej wyposażonego ale z mniejszym przebiegiem.
Polecam od 2009 w górę.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro


Smart Fortwo 451 - alojzy - 19.01.2018

A ten rocznik chyba powinien mieć już deskę rozdzielczą po lifcie ?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


Smart Fortwo 451 - Kanapa - 19.01.2018

2011 pewnie rejestracja. Rok produkcji trzeba by sprawdzić po Vinie.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro


RE: Smart Fortwo 451 - pestka14 - 19.01.2018

Kanapa - dzięki za wyczerpującą analizę Wink

Przyznaję, że trochę mnie bawi punktowanie przez kolejne osoby tego dachu. Obecnie jeżdżę z panoramicznym i owszem, ładnie to wygląda, a czasem nawet się przydaje, gdy stoję pierwsza na światłach i obserwuję je właśnie przez dach. Ale żeby to była sprawa warta trzech wykrzykników, to mi nie przyszło do głowy Wink W lecie czasem mnie nawet irytuje, gdy muszę manipulować tą zasłonką, żeby się ukryć przed słońcem. Ale nie mam też porównania - w smarcie z pełnym dachem nawet nie siedziałam, więc nie wiem, jakie robi wrażenie i jak się go odbiera od środka.


Smart Fortwo 451 - Kanapa - 19.01.2018

Coraz częściej światła są uruchamianie na zatopione pętle indukcyjne. Trzeba podjechać bezpośrednio przed linie a bez dachu panoramicznego przy moim wzroście nie widzę świateł.
Z tego powody 3 wykrzykniki.
Poza tym smart bez panoramy to puszka nie smart.
Ale każdy ma swoje zboczenia.


Smart Fortwo 451 - plesniak - 19.01.2018

Nie jestem podejrzliwy ale... wygląda na to że był cały malowany, nie ma logo na masce i z tyłu. Sprawdziłbym po VIN oryginalny kolor. Sprawdziłbym wersję SAM. Bywały takie paskudne, że nawet nie da się halogenów podłączyć. SAMa można sfotografować pod kierownicą i zobaczyć jaki ma numer. Szukaj od rocznika 2009 i raczej wypasionego. Mniej trzeba potem dokładać, a różnica w cenie żadna.


RE: Smart Fortwo 451 - Lolek - 19.01.2018

Smart bez szklanego dachu i czółków to żart a nie smart! Co do cdi to popieram całym sercem, innymi nie jeżdżę, no chyba że ED/


RE: Smart Fortwo 451 - Gapa. - 20.01.2018

Jak jest ok to można brać dach można wymienić tak ja to zrobiłem i czulki można dołożyć


Menu