smartklub.pl
Spotkania Śląsk - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Spotkania Śląsk (/t-spotkania-slask--17304)



RE: Spotkania Śląsk - raffa - 08.12.2022

Robi się zamieszanie, dziś już 8, uaktualniam listę. Wpiszę teraz wszystkie opcje:

11/12: wibi79, Karolina_z, sewcio, lupak, raffa --> 5 osób
18/12: wibi79, Karolina_z (krócej), Blase_B, raffa --> 4 osoby

Może jeszcze ktoś się zdeklaruje. Czekamy do piątkowego popołudnia / wieczoru Smile


RE: Spotkania Śląsk - chris2 - 09.12.2022

Ja i 11 i 18 muszę iść do roboty,jednak 11 mam więcej czasu przed południem i mogę na parę godzin przyjechać na spotkanie a 18 już raczej nie dam rady.


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 09.12.2022

A mi wpadła w niedzielę w południe Szlachetna Paczka w Jastrzębiu, więc no, sprawa się trochę komplikuje. Zaktualizowałem listę i wychodzi na to, że nadal przewagę ma najbliższa niedziela, czyli 11.12.

Potwierdzam więc (bo nie liczę, żeby jeszcze ktoś się odezwał), że spotkanie odbędzie się w tę niedzielę, 11 grudnia o 11h00.

Miejsce standardowe, restauracja Szafranowy Dwór, M1 Czeladź.

Napiszę Wam na whatsappie koło której będę, na tę chwilę nie wiem.


RE: Spotkania Śląsk - wibi79 - 09.12.2022

U mnie sytuacja też się trochę skomplikowała i na razie nie wiem jak się rozwinie (chodzi o najbliższą niedzielę).


RE: Spotkania Śląsk - sewcio - 10.12.2022

Ja mogę w obie.


RE: Spotkania Śląsk - wibi79 - 10.12.2022

Niestety, nie będą mógł się pojawić,żałuję i sorry.


RE: Spotkania Śląsk - sewcio - 10.12.2022

(10.12.2022, 19:50)wibi79 napisał(a): Niestety, nie będą mógł się pojawić,żałuję i sorry.

No nie, znalazłem ostatnio ten zepsuty kluczyk też i miałem Ci dać do zrobienia :(


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 12.12.2022

Kolejne, grudniowe spotkanie się odbyło Smile o tym wiem, chociaż znowu, jak rok temu mnie nie było :( No ale są rzeczy ważne i ważniejsze, nie leżałem z tyłkiem pod kołderką Smile Chociaż oczywiście nie potępiam nikogo, kto by nie dojechał z takiego powodu, szczególnie w taką pogodę Smile Sam lubię.

Dziękuję więc tym, co byli za obecność.

Wiem, że byli: Karolina_z, Blase_B i sewcio. Nie wiem, czy był ktoś jeszcze. Nie dojechałem ja i nie dojechał wibi79, obaj dawaliśmy znać, że jednak nas nie będzie. Jeśli dostanę jakieś zdjęcie, to wrzucę, oczywiście ktoś z obecnych i posiadających zdjęcie też może wrzucić Smile

Cieszę się, że po raz kolejny się udało i mam nadzieję, że na początku stycznia zjawimy się w większym gronie Smile Postaram się mieć niepodziankę Smile


RE: Spotkania Śląsk - chris2 - 12.12.2022

(12.12.2022, 16:45)raffa napisał(a): Kolejne, grudniowe spotkanie się odbyło Smile o tym wiem, chociaż znowu, jak rok temu mnie nie było :( No ale są rzeczy ważne i ważniejsze, nie leżałem z tyłkiem pod kołderką Smile Chociaż oczywiście nie potępiam nikogo, kto by nie dojechał z takiego powodu, szczególnie w taką pogodę Smile Sam lubię.

Dziękuję więc tym, co byli za obecność.

Wiem, że byli: Karolina_z, Blase_B i sewcio. Nie wiem, czy był ktoś jeszcze. Nie dojechałem ja i nie dojechał wibi79, obaj dawaliśmy znać, że jednak nas nie będzie. Jeśli dostanę jakieś zdjęcie, to wrzucę, oczywiście ktoś z obecnych i posiadających zdjęcie też może wrzucić Smile

Cieszę się, że po raz kolejny się udało i mam nadzieję, że na początku stycznia zjawimy się w większym gronie Smile Postaram się mieć niepodziankę Smile

Był jeszcze Lupak i ja z Adamem.


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 13.12.2022

(12.12.2022, 22:38)chris2 napisał(a): Był jeszcze Lupak i ja z Adamem.

Super!


Menu