smartklub.pl
Spotkania Śląsk - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Spotkania Śląsk (/t-spotkania-slask--17304)



RE: Spotkania Śląsk - raffa - 14.03.2022

(13.03.2022, 20:12)Karolina_z napisał(a): Miło było Was poznać i do zobaczenia za miesiąc, mam nadzieje, że będziemy mogli zostać tym razem dłużej z Jakubem Wink i wybacz za ten kluczyk Wink

Edit: wypadł właśnie 15 minut temu na zakręcie Very happy

Klucz moja wina... Więc się nie przejmujcie Wink

Na którym zakręcie wypadł? Very happy


RE: Spotkania Śląsk - Karolina_z - 14.03.2022

Jakub zrobił na koniec zdjęcie Wink

A wypadł na D94 niedaleko Piekar Śląskich. Niestety nie było się jak zatrzymać i go zebrać z ulicy Very happy


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 14.03.2022

Trudno, na zdrowie Smile

Ooo, to mamy i sewcia zamiast Krystiana Wink


Spotkania Śląsk - damiano.o - 15.03.2022

Bardzo fajny zlocik Gratuluję zacięcia i coraz lepszej frekwencji Brawo Wy

Pozdrawiam z RS Concept


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 16.03.2022

(15.03.2022, 23:00)damiano.o napisał(a): Bardzo fajny zlocik Gratuluję zacięcia i coraz lepszej frekwencji Brawo Wy

Pozdrawiam z RS Concept

Dziękujemy i zapraszamy. Z krótką przerwą spowodowaną pandemią (w tym jej najgorszym momencie) to już ponad dwa lata, miesiąc w miesiąc. Tak regularne spotkania to chyba tylko my mamy Smile

No i oczywiście za każdym razem zapraszamy wszystkich chętnych spoza regionu Smile Staram się w okolicach początku miesiąca zacząć dyskusję o terminie kolejnego spotkania Smile


Spotkania Śląsk - damiano.o - 17.03.2022

To fakt Taka cykliczność tylko u Was już pozostała, bo nawet Spotkania w SC Łomianki już się wysypały Trochę daleko tam do Was, ale może kiedyś przy okazji a tym czasem fajnie, że jest 3KIPA której się jeszcze chce

Pozdrawiam z RS Concept


RE: Spotkania Śląsk - wibi79 - 26.03.2022

Teoretycznie nasze spotkanie w kwietniu przypada na 10-go to jest tydzień przed świętami.Wydaje mi się, że to będzie niedziela handlowa czyli miejsc na parkingu nawet pod hotelem "Szafran" może nie być, dlatego proponuję tą datę rozważyć i albo przełożyć na 03.kwietnia albo na 27-go. Co Wy na to?Dla mnie data może być dowolna, nawet w święta.


RE: Spotkania Śląsk - Karolina_z - 27.03.2022

Ja mogłabym 3.04, ale dopiero od 16.00-16.30. Jeśli chodzi o 24.04 to mam już praktyki, więc też mogę być Very happy


RE: Spotkania Śląsk - raffa - 27.03.2022

Wg mnie nie ma co się bać 10 kwietnia, szczególnie jak spotkamy się nadal rano, za czym bym nadal optował. Wg mnie problemów z parkowaniem tam nie będzie.

Ale ja jestem otwarty na propozycje.

Przyszły weekend ma być zimny i brzydki :(

Zamiast niedzieli 17 może poniedziałek 18?

Wiem, że @lupak ma plany 10. Ja mogę mieć plany 18.


RE: Spotkania Śląsk - Karolina_z - 27.03.2022

Jeśli chodzi o mnie to 3.04 mam zajęcia na 13.00, także musiałabym niestety szybko uciekać, a 10.04 mam zajęcia do 11.00-12.00, także bardziej mi ten dzień pasuje niż 3.04.

Z kolei 24.04 nie mam zajęć, jak wspominałam, także pora dnia jest mi zupełnie obojętna. Chociaż może lepiej później niż wcześniej, bo dzień wcześniej będę w Łodzi do niewiadomo której godziny Very happy


Menu