smartklub.pl
[450] Mój Czerwony Smerf - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: [450] Mój Czerwony Smerf (/t-450-moj-czerwony-smerf--16949)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Mój Czerwony Smerf - CodeBoy - 14.05.2018

No i Smarcik nie daje oddechu. Wczoraj wieczorem patrze a tam mi słabiej świeci lewa lampa. dziś pojechałem do mechanika, bo nigdy nie ruszałem żarówek nie chciałem popsuć i co się okazało że mam nadpaloną kostkę :( Teraz pytanie czy kostka moze byc obojętna do żarówki H4 czy musi być "smartowa" ?


RE: Mój Czerwony Smerf - Arczi100 - 14.05.2018

(14.05.2018, 16:04)CodeBoy napisał(a): No i Smarcik nie daje oddechu. Wczoraj wieczorem patrze a tam mi słabiej świeci lewa lampa. dziś pojechałem do mechanika, bo nigdy nie ruszałem żarówek nie chciałem popsuć i co się okazało że mam nadpaloną kostkę :( Teraz pytanie czy kostka moze byc obojętna do żarówki H4 czy musi być "smartowa" ?
Może być obojętna h4


RE: Mój Czerwony Smerf - CodeBoy - 14.05.2018

(14.05.2018, 16:23)Arczi100 napisał(a):
(14.05.2018, 16:04)CodeBoy napisał(a): No i Smarcik nie daje oddechu. Wczoraj wieczorem patrze a tam mi słabiej świeci lewa lampa. dziś pojechałem do mechanika, bo nigdy nie ruszałem żarówek nie chciałem popsuć i co się okazało że mam nadpaloną kostkę :(  Teraz pytanie czy kostka moze byc obojętna do żarówki H4 czy musi być "smartowa" ?
Może być obojętna h4

Dzięki, zamówiłem Smile


RE: Mój Czerwony Smerf - CodeBoy - 15.05.2018

(14.05.2018, 16:43)CodeBoy napisał(a):
(14.05.2018, 16:23)Arczi100 napisał(a):
(14.05.2018, 16:04)CodeBoy napisał(a): No i Smarcik nie daje oddechu. Wczoraj wieczorem patrze a tam mi słabiej świeci lewa lampa. dziś pojechałem do mechanika, bo nigdy nie ruszałem żarówek nie chciałem popsuć i co się okazało że mam nadpaloną kostkę :(  Teraz pytanie czy kostka moze byc obojętna do żarówki H4 czy musi być "smartowa" ?
Może być obojętna h4

Dzięki, zamówiłem Smile
jeszcze dzis z kolegą spróbowałęm reanimować tą wtyczkę aby jakość pojeździć i się okazało że mechanik wczoraj nie włożył żaróki poprawnie do klosza, dziś 2 kolegów z chudymi i długimi rękoma próbowało i się nie udaje. chyba mnie czeka rozebranie przodu i wykręcenie reflektora :( I tak do wlutowania kostki będzie to zalecane. Ech czemu tam jest tak ciasno :(


RE: Mój Czerwony Smerf - CodeBoy - 19.05.2018

Ok, dziś rozkręciłem przód i wszystko było by w porządku, ale nie wiem czy źle chwyciłem, czy z naprężenia od jazdy czy ze starości, niestety kawalek przodu mi pekla w rekach i teraz pytanie czy jest jakis klej ktorym da sie to skleić ? coś ktoś ma doświadczenie, nie wiem jaki to typ plastiku a cięćko testować wszystkie możliwe kleje..żarówke udało mi się wymienić , faktycznie jak się nie wie jak te druciki mają tam być to na omacku nie ma szans tego zrobić nawet przy wyjętym reflektorze chwile mi zeszło, choć powinno być prosto łatwo i przyjemnie.

I jeszcze jedno co zauważyłem jak skręcam w lewo, to lewe koło bardzo cicho ale wysoko piszczy, ale co ciekawe nie zawsze i nie na każdym zakręcie i tylko w określonej prędkości tak między 20 -30km/h nie jest to głośne ale słyszalen. Co to może być ? Oczywiście nie twierdze że to koło ale ten rejon jest podejrzany.


RE: Mój Czerwony Smerf - Lolek - 19.05.2018

Raczej klocek ham.


RE: Mój Czerwony Smerf - obwd-crash - 19.05.2018

(19.05.2018, 17:29)CodeBoy napisał(a):  czy jest jakis klej ktorym da sie to skleić ? 

Klej cyjanoakrylowy np. Kropelka


RE: Mój Czerwony Smerf - CodeBoy - 20.05.2018

(19.05.2018, 20:13)obwd-crash napisał(a):
(19.05.2018, 17:29)CodeBoy napisał(a):  czy jest jakis klej ktorym da sie to skleić ? 

Klej cyjanoakrylowy np. Kropelka

nawet na tak cienkim plastiku będzie to trzymać ?, wczoraj zamówieniem włókno szklane. Ale z kropelką to mnie zaskoczyłeś, szybciej bym pomyślał że poxipol Smile


RE: Mój Czerwony Smerf - Lolek - 20.05.2018

Profesjonalne klejenie to klejenie na gorąco, poszukaj firmy która naprawia zderzaki, i tam to zleć.


RE: Mój Czerwony Smerf - obwd-crash - 20.05.2018

Trzyma na styk, jakby to był nienaruszony element - pod warunkiem że powierzchnia czysta i odtłuszczona. Nie ma potrzeby wzmacniania matą.


Menu